Am schimbat forumu:

Inregistrativa sau logativa pentru a putea naviga.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Am schimbat forumu:

Inregistrativa sau logativa pentru a putea naviga.

Am schimbat forumu:

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Am schimbat forumu:

www.severin.dreamserver.ro

Pentru a intra in COMUNITATE bagati id-ul owner_samp am schimbat forumu www.severin.dreamserver.ro inregistrativa akolo

    UnBan TheScout

    avatar
    TheScout
    Membru
    Membru


    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 17/10/2010

    UnBan TheScout Empty UnBan TheScout

    Mesaj Scris de TheScout Dum Oct 17, 2010 9:18 pm

    As vrea sa inteleg pentru ce am luat ban! Nu am hack , Bullet e a 3-a cea mai rapida masina dupa Turismo si Infernus , Noss-ul si hidraulicele ajuta la acceleratie si viteza si poate am avut lag .
    UnBan TheScout 24mx6oy
    Cel care v-am zis ca are hack nu i-ati facut nimic , iar eu mi-o iau pe coaja ca habar n-aveti de conexiunile MMO ( CS , Metin , Cabal , SAMP , VCMP , etc. etc. ) S-a inventat lagul baieti buni! Bravo voua Severin. Credeam ca aveti creier .

    Completare : Ieri aproape ( sau poate chiar mai mult ) o ora am avut wanted level 10 si Cabron impreuna cu alti 2-3 politisti n-au fost in stare sa ma prinda . Intrebatii pe ei ( era si dianne ). Si voi ziceti ca am speed hack ma ? Invatati sa conduceti si p-orma acuzati-ma . joc race sim-uri de cand aveam 7 ani ( acum am 18 , calculati )

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 11:21 pm