Am schimbat forumu:

Inregistrativa sau logativa pentru a putea naviga.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Am schimbat forumu:

Inregistrativa sau logativa pentru a putea naviga.

Am schimbat forumu:

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Am schimbat forumu:

www.severin.dreamserver.ro

Pentru a intra in COMUNITATE bagati id-ul owner_samp am schimbat forumu www.severin.dreamserver.ro inregistrativa akolo

2 participanți

    Pentru cei care vor sa-si schimbe nickul pe forum, Cititi regulile din primul post inainte de a da reply!

    BaDB0y
    BaDB0y
    Administrator
    Administrator


    Numarul mesajelor : 329
    Data de inscriere : 22/07/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Drobeta Turnu Severin

    Pentru cei care vor sa-si schimbe nickul pe forum, Cititi regulile din primul post inainte de a da reply! Empty Pentru cei care vor sa-si schimbe nickul pe forum, Cititi regulile din primul post inainte de a da reply!

    Mesaj Scris de BaDB0y Sam Mar 13, 2010 1:47 am

    Postati nick-ul vechi si nick-ul nou pe care il doriti. Daca nickul nou apartine unui alt user, administratorii forumului vor decide daca acel user va fi sters si nickul alocat voua. In caz contrar, nu vi se va putea schimba nickul. Verificati inainte de a cere un nou nick, folosind pagina de Members, daca nickul solicitat nu este deja al cuiva. Postati la modul:

    vechi: Nick actual
    nou: Nick dorit

    Cand vi se efectueaza schimbarea de nick, veti fi informati automat pe adresa de email cu care v-ati inregistrat pe forum. Parola ramane neschimbata. Nu cereti nickuri care sa contina alte caractere decat cele care sunt prezente pe tastatura (deci fara caractere obtinute din combinatii de genul alt+numar; acest lucru este in avantajul vostru, utilizatorii cu nickuri ciudate nu apar la search, sau nu le apare bine nickul pe forum, in functie de limba de vizualizare, si apar neplaceri pentru voi).


    Reguli (asigurati-va ca va incadrati inainte de a cere schimbare de nick, altfel nu se va efectua)

    - aveti cont de minim 3 luni pe forum;
    - maxim o schimbare de nick la fiecare 3 luni;
    - aveti maxim 30% warn level;
    - aveti minim 300 de posturi;
    - nickul solicitat nu este indecent, sau nepotrivit cu acest forum, si este liber sau apartine unui utilizator fara activitate pe forum (cum spuneam mai sus)


    Schimbarea nickurilor se face din timp in timp, nu imediat ce postati aici. Asigurati-va ca va incadrati in reguli, postati aici dupa modelul indicat mai sus, si asteptati schimbarea de nick.

    Dupa cum observati, regulile sunt facute pt a beneficia de schimbare de nick cei care au o oarecare vechime pe forum, nu care abia si-au facut contul si vor alt nick, sau care si-l schimba saptamanal, cum se intampla in celalalt thread. De asemenea, cine are warn mare, nu beneficiaza de aceasta facilitate. Cei care ati postat in celalalt thread, si nu v-am modificat nickul inca, voi face zilele acestea modificarile. Aceia care au postat pana sa inchid acel thread sunt ultimii pt care se fac aceste modificari fara a se aplica si regulile "de intrare", si nu e nevoie sa postati din nou aici.
    LiVinHo
    LiVinHo
    Membru
    Membru


    Numarul mesajelor : 76
    Data de inscriere : 16/06/2010
    Varsta : 32
    Localizare : Galati

    Pentru cei care vor sa-si schimbe nickul pe forum, Cititi regulile din primul post inainte de a da reply! Empty Re: Pentru cei care vor sa-si schimbe nickul pe forum, Cititi regulile din primul post inainte de a da reply!

    Mesaj Scris de LiVinHo Joi Iun 17, 2010 3:18 pm

    Aveti voie numai o data sa va schimbati numele , daca faceti post de 2 ori sa schimbam numele primiti ban .

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 9:35 pm