Am schimbat forumu:

Inregistrativa sau logativa pentru a putea naviga.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Am schimbat forumu:

Inregistrativa sau logativa pentru a putea naviga.

Am schimbat forumu:

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Am schimbat forumu:

www.severin.dreamserver.ro

Pentru a intra in COMUNITATE bagati id-ul owner_samp am schimbat forumu www.severin.dreamserver.ro inregistrativa akolo

    Descriere San Fierro Rifa

    BaDB0y
    BaDB0y
    Administrator
    Administrator


    Numarul mesajelor : 329
    Data de inscriere : 22/07/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Drobeta Turnu Severin

    Descriere San Fierro Rifa Empty Descriere San Fierro Rifa

    Mesaj Scris de BaDB0y Joi Sept 23, 2010 11:56 pm

    San Fierro Rifa e o banda latino-americana din San Fierro.Ei au relatii cu bandele din Los Santos,in special cu Ballas si cu Vagos, in cadrul afacerilor cu narcotice.De asemenea,Rifa lucreaza si pentru Loco Syndicate,probabil din cauza faptului ca liderul Rifa,T-Bone Mendez este un co-lider al Sindicatului.Sunt putin mai neobisnuiti fata de celelalte bande,fiind rivali cu cei pe care ii ajuta in afacerile cu droguri,respectiv cu Vagos(care nici macar nu sunt din acelasi oras cu ei),fiind in relatii de neutralitate cu Triadele si cu vietnamezii din Da Nang Boys.De asemenea,nu sunt ostili fata de Grove Street Families,singurul dusman din acea banda fiind Carl Johnson.Sunt cei mai pasnici dintre toate bandele,neatacand pe nimeni din senin si fugind cand sunt atacati.Sunt usor de recunoscut pe strazi,datorita bandanelor de culoarea bleu sau a palariilor albe si a hainelor marinaresti.
    Raman in San Fierro,dar au o activitate mai putin insemnata dupa moartea liderului lor , T-Bone si dupa distrugerea performantului lor laborator de droguri,dupa aceasta fiind neclar daca ei mai iau parte sau nu la traficul de droguri.

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 10:21 pm