Am schimbat forumu:

Inregistrativa sau logativa pentru a putea naviga.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Am schimbat forumu:

Inregistrativa sau logativa pentru a putea naviga.

Am schimbat forumu:

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Am schimbat forumu:

www.severin.dreamserver.ro

Pentru a intra in COMUNITATE bagati id-ul owner_samp am schimbat forumu www.severin.dreamserver.ro inregistrativa akolo

    Regulament intern San Fierro Rifa

    BaDB0y
    BaDB0y
    Administrator
    Administrator


    Numarul mesajelor : 329
    Data de inscriere : 22/07/2009
    Varsta : 29
    Localizare : Drobeta Turnu Severin

    Regulament intern San Fierro Rifa Empty Regulament intern San Fierro Rifa

    Mesaj Scris de BaDB0y Joi Sept 23, 2010 11:58 pm

    1. Cel mai important lucru este sa-ti respecti colegii si in special liderul, cine nu respecta aceasta regula de baza nu are ce cauta in SFR.
    2. Nu aveti voie sa umblati singuri , mereu sa fiti cel putin doi.
    3. Cine cere rank up sau prime este demis fara discutii.
    4. Cand un coleg iti cere ajutorul esti obligat sa il ajuti cu maxima seriozitate.
    5. Alianta trebuie respectata si ajutata.
    6. Nu aveti voie sa umblati cu dusmani (cei din alianta opusa)
    7. Nu aveti voie sa va reclamati intre voi doar in cazuri extreme(injuraturi legate de parinti si altele). Toate problemele din interiorul factiunii se rezolva impreuna cu liderul.
    8. Este foarte important sa fiti playeri model, sa respectati regulamentul serverului, in caz contrar riscati rank down si chiar demiterea in cazul unui ban mai mare de 7 zile.
    9. Daca gang-ul decide sa se adune (organizat de un membru cu rank mare) , prezenta la activitati este obligatorie.
    10. Aveti voie afk dar nu excesiv, in intervalul orar 10-22 afk-ul excesiv se pedepseste cu rank down - demitere.

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 9:00 pm